Mládežnická družstva se zúčastnila krajské zimní ligy

Všechna mládežnická družstva kromě dorostu byla v této sezoně přihlášena do KZL. Dokonce družstvo mladších žáků přihlásilo dva týmy. Již minulý týden se svých turnajů zúčastnili předpřípravka a starší přípravka. Tento víkend pak odehráli turnaje také zbylé týmy, tedy mladší přípravka, mladší žáci a starší žáci.

Nejvíce ze všech se dařilo mladší přípravce, která celý turnaj vyhrála, když neztratila ani jediný bod a za celý turnaj se jí podařilo vstřelit 23 branek. Kluci v podstatě neměli konkurenci a turnajem se protáhli bez větších problému. Mnoho gólových šancí bylo ještě neproměněno. To jsme ještě na turnaji byli bez brankáře a v brance se vystřídali Fabián a Keckéš.

1.BFK – Frenštát pR 4 :1

1.BFK – Nošovice 4 : 1

1.BFK – Lubina 4 : 2

1.BFK – Vítkovice 7 : 1

1.BFK – Kozlovice 4 :0

Goly : Nitra 10 ; Pyszko 8; Vach 1; Mališ 1; Biely 1; Fabián 1 ;Keckéš 1; Velička ; Horský

Starší přípravka obsadila na svém turnaji 4. místo se 6 body. Turnaj vyhrálo družstvo z Havířova

Mladší žáci skončili nakonec na druhém místě se ziskem 10 bodů. Je škoda, že se nepodařilo uhrát lepší umístění, protože herní kvalita byla na naší straně. Proměňování šancí však bylo velkou slabinou našich hráčů. Kluci začali proměňovat šance až v posledním zápase, který proti Pržnu zvítězili 10:0. Jinak v každém zápase minimálně 10 šancí neproměnili, soupeři naopak když se do šance dostali, tak ji proměnili. Turnaj celkově nakonec vyhrálo Staré Město.

Starší žáci obsadili na svém turnaji obsadili třetí místo se ziskem 6 bodů. Turnaj stejně jako u mladší žáků vyhrálo družstvo Starého Města.

Všechny naše týmy předvedly snahu porvat se o co nejlepší umístění a předvedení, co nejlepšího výkonu. Je potěšující, že naši kluci se všech kategoriích postupně zlepšují.

CzechEnglish