Ani ve druhém přípravném utkání jsme nenašli přemožitele. Minulý týden, v divoké přestřelce, jsme zvítězili nad účastníkem krajského přeboru z Českého Těšína 7:4, v sobotu dopoledne jsme si poradili s naším divizním soupeřem MFK Havířov 5:2. Branky za 1. BFK zaznamenali Staněk 2, Klimas, Hrdlička a Velička. Trenéři měli k dispozici 18 hráčů, omluveni byli pouze Jež, Kratochvíl a Škorik.

Sestava v 1. poločase: Prepsl – Marek, Wozniak, Hrdlička – Svatonský, Staněk, Wludyka, Šafner, Indra – Klimas, Velička

Do 2. půle dále nastoupili: Soukup, Střižík, Dvořák, Kučera, Milar a Hutník, jako náhradní brankář byl připraven Hajdušek.

“Dnes podali kluci kvalitní výkon, takže jsem spokojený. Zejména směrem dopředu ukazujeme svou sílu, minule jsme dali sedm branek, dnes pět. Taky bych chtěl pochválit kluky, kteří nastoupili do 2. půle, kdy jsme Havířov přehráli, dali tři branky a měli jsme i další šance. Jsem rád, že se jeví dobře i mladí kluci z dorostu a v dalších zápasech dostanou znovu šanci se na hřišti ukázat. I v mrazivém počasí nás dnes znovu přijeli podpořit naši fanoušci a toho si všichni moc vážíme”, zhodnotil po zápase trenér 1. BFK Martin Šrámek.

Příští víkend hrajeme s lídrem krajského přeboru Frenštátem. Zápas je na programu v sobotu 2. 2. od 14 hodin na umělce ve Frýdku-Místku.

CzechEnglish