Těsnou výhru 2:1 na vedoucím týmem krajského přeboru SK Beskyd Frenštát si v dalším přípravném zápase připsali fotbalisté 1. BFK Frýdlant. “Utkali jsme se s kvalitním soupeřem, který chtěl hrát fotbal. První poločas byl z naší strany slabší, druhá půle již byla lepší. V sestavě nám chyběli někteří hráči, ale v přípravě jde hlavně o to, aby si zahráli a ukázali se všichni. Jde vidět, že jsme v hrubé fázi přípravy, s míčem se hráči zatím moc nepotkali a na naši sobotní hře to šlo poznat”, řekl po utkání trenér Martin Šrámek. Góly za Frýdlant zaznamenali Staněk a Šafner.

Sestava: Hajdušek – Střižík, Hrdlička (46. Wozniak), Marek – Kratochvíl (46. Svatonský), Dvořák, Staněk, Šafner, Hutník (46. Indra) – Velička (80. Prepsl), Milar (46. Soukup)

Ve čtvrtek 7. února čeká naše fotbalisty odjezd na soustředění v Horní Bečvě. Tam budou až do neděle svěřenci trenérů Šrámka a Krejčího vstřebávat náročné tréninkové dávky a jak poznamenali někteří hráči, o tamních kopcích se jim už zdá. “Máme v plánu čtyřfázové tréninky, nebude chybět ani posilovna, hráči dostanou pořádně zabrat”, doplňuje Martin Šrámek. Fanoušci se mohou těšit na čerstvé informace, fotky a oblíbené sestřihy z každého dne.

 

CzechEnglish