Restaurace Na Nábřeží v Nové Vsi v sobotu ožila. Sál i samotná hospoda se zaplnila takřka do posledního místa a návštěvníci nejstaršího plesu ve Frýdlantu, 37. ročníku Fotbal Bálu, si to podle vlastních slov užili. K tanci a poslechu hrála kapela PPL Acoustic a hoši předvedli skvělý výkon, důkazem toho byl neustále zaplněný parket. V doprovodném programu zahrála na housle Terka Přidalová a sklidila bouřlivý potlesk. Nechyběla ani “módní přehlídka” nových dresů v podání kluků z fan clubu a další doprovodné aktivity a soutěže při kterých se hosté bavili. Ve fotokoutku se pak hosté mohli zvěčnit na památku s vtipnými cedulemi. Nechyběly ani domácí speciality místní restaurace a fanoušci našeho klubu mohli po celou dobu plesu sledovat prezentaci 1. BFK na velkém plátně. O půlnoci proběhlo losování tradičně bohaté tomboly, každý z Vás, kdo si zakoupil lístek, tak přispěl na činnost našeho spolku. Prostě si troufneme říci, že ples se vydařil, ostatně Vy, kteří jste byli osobně, můžete posoudit sami a Vy, kteří jste chyběli, třeba za rok na 38. ročníku Fotbal Bálu.

1. BFK Frýdlant touto cestou děkuje Restauraci Na Nábřeží za možnost uspořádat ples v místním podniku. Především ale děkujeme fan clubu 1. BFK Frýdlant, který celý ples připravil, sehnal dary do tomboly, vše bezvadně zorganizoval, prostě je to Vaše zásluha! Jsme hrdi, že máme takové fanoušky a fanynky, kteří se dokonce sami ujmou pořádání tak náročné akce. Díky moc!

SPONZOŘI – FOTBAL BÁL 2019 – 1. BFK Frýdlant, Vám všem děkujeme!

MĚSTO Frýdlant nad Ostravicí

BESKYD spol. s.r.o.

T – WOOD

SPORT CLUB s.r.o.

KADEŘNICTVÍ p. Němcová

DOPPLER CZ p. Hrdlička

RA-VE Zdravá a sportovní výživa, Čeladná

CEMEX p. Rozkydal

GEOPOINT

DENELI

Hotel FREUD

TIPSPORT Bar

RESTAURACE BESKYD

S-key servis

KVĚTINY, KERAMIKA p. Otava

KVĚTINÁŘSTVÍ p. Švrčinová

ZDRAVÁ VÝŽIVA JASMÍN p. Loussifová

ELEKTRO p. Kubaláková

GALANTERIE p. Hlavenková

DOMÁCÍ POTŘEBY p. Bartusková

BIO CAFÉ p. Hanáková

ZOOEX p. Odlevák

TRAFIKA p. Matějková

KVĚTINÁŘSTVÍ p. Kaňáková

DARKOS

BoVO Elektro

1.BFK Frýdlant

STOLAŘSTVÍ p. Velička

TRAFIKA u p. Šamaje

p. Antonín Matejov

AVON

KADEŘNICTVÍ p. Juřicová

ZINA SPORT

KVĚTINÁŘSTVÍ ČTYŘLÍSTEK

NORMA

ŠPEK HAUS

VINOTÉKA p. Žídek

VINOTÉKA DANIRET

ELEKTRO VICTORIA –p. Petr Svoboda

ELEKTRO VICTORIA –  p. Martin Svoboda

VS COLOR

UNIPRO potraviny p. Zátopková

VS COLOR

FITCENTRUM p. Pěgřim

BISTRO OMMA

ZÁVODNÝ ELEKTRO

Ing. Milan JEŽ

GENERALI

MIKRA

Manželé MAGNUSKOVI

p. Rudolf Papik

p. Zdeněk Magnusek

Stavebniny TOFEL Frenštát p. R.

Fanclub 1. BFK Frýdlant

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
CzechEnglish