To bude zápas! V neděli 31. 3. se od 15 hodin představí na frýdlantském pažitu dosavadní lídr soutěže SFC Opava B. A důvodů, proč si tento duel nenechat ujít, je hodně!

Tím hlavním důvodem, proč jít v neděli na fotbal, je souboj o čelo tabulky Fortuna Divize. Vedoucí celek z Opavy doposud nasbíral 36 bodů, třetí 1. BFK Frýdlant má bodů 32. Smazat rozdíl čtyř bodů v případě výhry na pouhý bod, je lákavou motivací pro naše fotbalisty. Ale pozor, do cesty se nám postaví celek, který naposledy ztratil body v půlce října, od té doby válcuje jednoho soupeře za druhým. Naposledy si smlsnul na 1. HFK Olomouc 3:0 a v sestavě Slezanů hrálo pět borců z prvoligového A týmu. Současné profesionální ligové fotbalisty neuvidíte na našem stadionu každý víkend.

Pořadatelé očekávají návštěvu nad 6 stovek fanoušků, a proto se na zápas pečlivě připravují. Posíleno bude i občerstvení, kdy se kromě klasické nabídky restaurace Sport a občerstvení v tzv. „Valašské boudě“ bude ve spolupráci s hlavním sponzorem zápasu Beskydský pivovárek čepovat pivo u dalšího stánku.

Součástí zápasu bude i doprovodný program:

  • Úvodní nástup obou týmů společně s frýdlantskými přípravkami
  • Slavnostní výkop provedou zástupci našeho generálního partnera, a to přímo majitelé společnosti Beskyd p. Rojíček a p. Pavelec
  • Poločasové losování bulletinů (10 Kč), vyhrát můžete tentokrát 5 hodnotných cen
  • Modelové utkání mládeže 1. BFK Frýdlant v poločase utkání

Vstupné na domácí zápasy zůstává stejné jako minulý rok. Dospělí zaplatí 35 korun, senioři 25 Kč, ženy a děti mají vstup zdarma.

Předpověď počasí hlásí polojasno a příjemných 15 stupňů.

Fan club vzkazuje všem fanouškům, kteří chtějí aktivně povzbuzovat, že sraz je jako obvykle na ochozu mezi střídačkami.

U pokladen si můžete kromě slosovatelných bulletinů zakoupit i nové suvenýry. V prodeji jsou například klubové šály, vlaječky, minidresy do auta a trička fan clubu.

Vážení sportovní příznivci, věříme, že si nedělní šlágr nenecháte ujít a dorazíte v co nejvyšším počtu na náš stadion. Připomínáme, že zápas začíná v 15 hodin a nezapomeňte si posunout ze soboty na neděli čas o hodinu dopředu, ať dorazíte na fotbal včas.

Na návštěvu se těší Váš 1. Beskydský FK!

CzechEnglish