Teprve podruhé doma se frýdlantským fanouškům představí v neděli 14. dubna fotbalisté 1. BFK Frýdlant, první tři ze čtyř jarních zápasů totiž odehráli na hřišti soupeře. Zatímco venku jsme posbírali 7 bodů a ani jednou neinkasovali, doma po těsné prohře s Opavou čekáme na první jarní vítězství. Svěřencům Martina Šrámka a Jiřího Krejčího se do cesty postaví Sokol Ústí, které je na poslední příčce tabulky se 4 body. Přitom ale na jaře již několikrát tým z Hranicka sahal po bodech. V Novém Jičíně Ústí vedlo a o bod přišlo až v závěru zápasu, minulý týden doma s 1. HFK Olomouc drželi dlouho remízový stav, neproměnili penaltu a nakonec prohráli 1:3. Zápas 1. BFK Frýdlant – Sokol Ústí bude mít pikantní náboj pro frýdlantského obránce Davida Hutníka, který působí na jaře právě ve službách našeho nedělního soupeře.

U pokladen si můžete jako obvykle koupit slosovatelný bulletin a připomínáme, že i tentokrát máme 5 hodnotných cen! Zakoupit si můžete i nové suvenýry, v prodeji jsou například klubové šály, vlaječky nebo trička fan clubu.

Vážení sportovní příznivci, věříme, že si nedělní zápas nenecháte ujít a opět dorazíte v co nejvyšším počtu na náš stadion. Zápas začíná v 15.30 hodin.

Víkendový program našich mládežnických týmů:

So 13. 4. 13.30 h Kopřivnice – 1. BFK dorost

So 13. 4. 9.00 h Stará Bělá – 1. BFK starší žáci

So 13. 4. 10.45 h Stará Běla – 1. BFK mladší žáci

CzechEnglish