Naši muži se v neděli 21. 4. představí na hřišti FC Slavoj Olympia Bruntál. Nečeká je vůbec lehký zápas, domácím patří 6. místo s 33 body a budou povzbuzeni výhrou s 1. HFK Olomouc (2:1). Frýdlantští chtějí navázat na dvě předchozí vítězství a bodovat i v Bruntálu. Připomínáme, že fanoušci mohou jet opět svůj tým podpořit, odjezd autobusu je ve 12 hodin od stadionu.

O den dříve, tedy v sobotu, se doma představí oba naše žákovské týmy. Starší žáci hrají svůj zápas od 9 hodin, mladší pak v 10.45. Soupeřem nám bude FC Vřesina, jehož starší žáci jsou na 1. místě tabulky a mladší pak na 5. místě. Rozhodně těžké zápasy čekají na naše žákovské týmy.

Dorost si to o víkendu rozdá se Slavii Orlová, hraje se v sobotu ve 14.30 h a pozor v Metylovicích! Tímto upozorňujeme na změnu místa konání zápasu naše fanoušky, kteří hodlají přijít podpořit naše kluky. Dorost je v čele krajské soutěže, hostům z Orlové náleží 10. příčka.

CzechEnglish