Další atraktivní zápas divize E je na programu tuto neděli. Do Frýdlantu dorazí hosté z nedalekého Havířova a tyto souboje slibují vždy napínavou podívanou. MFK Havířov nezačal jaro výsledkové nejlépe, ale svěřenci hrajícího trenéra Miroslava Matušoviče se zvedají a z posledních dvou zápasů si připsali plný počet šesti bodů za výhry nad Novým Jičínem (3:2) a HFK Olomouc (2:1). V tabulce patří našemu nedělnímu soupeři 9. příčka s 31 body.

Frýdlantští chtějí navázat na své solidní jarní výsledky, kdy v pěti ze šesti zápasů neinkasovali a drží si 3. místo v tabulce s 39 body. Naši hráči by potřebovali ale zpřesnit v zakončení, neproměněné šance stojí za zbytečnými ztrátami bodů. Přestože nás v neděli nečeká vůbec jednoduchý zápas, doma chceme bodovat naplno.

Vážení sportovní příznivci, zveme Vás v neděli 28. 4. od 16 hodin na atraktivní divizní utkání 1. BFK Frýdlant – MFK Havířov. U pokladen si máte možnost zakoupit klubové suvenýry a slosovatelné bulletiny, připomínáme, že od jara losujeme již 5 cen!

Víkendový program našich týmů:

NE 13.00 h Bystřice – 1. BFK dorost

SO 10.00 h Poruba – 1. BFK st. žáci

SO 11.45 h Poruba – 1. BFK ml. žáci

NE 16.30 h Metylovice/1. BFK “B” – Kozlovice

NE 16.00 h 1. BFK “A” – MFK Havířov

 

CzechEnglish