Anglický týden je tady. Ve středu na 1. HFK Olomouc, v neděli na divizního lídra Slavičín. Přesně takto nabitý program budou mít naši fotbalisté v nejbližších dnech. “Ve středu proti Olomouci chceme potvrdit naši herní formu, poslední zápasy hrajeme pohledný fotbal a získáváme body, doufám, že to potvrdíme i doma”, řekl po zápase v Přerově obránce Radim Wozniak, jehož zkušenosti a přehled pomáhají táhnout Frýdlant nahoru. Mimochodem, když jsme u toho “tahání nahoru”, zajímavostí je, že “Wozi” ve svých předchozích fotbalových štacích vytáhl do 1. ligy České Budějovice, Hradec Králové i Mladou Boleslav!

Při pohledu na tabulku zjistíme, že náš středeční soupeř je aktuálně na 12. místě s 27 body. Přitom není tomu tak dávno, kdy se hráči holického klubu proháněli ve 2. lize. Podzimní měření sil dopadlo lépe pro 1. Beskydský FK, který zvítězil 4:1.

Středa slibuje konečně pěkné počasí a 18 stupňů, tak vezměte svou rodinu, přátele i známé a vyrazte na fotbal. Naši fotbalisté v “týdnu pravdy” potřebují podpořit a povzbudit.

CzechEnglish