Mladší žáci
1. BFK Frýdlant – Fryčovice 16:0 (3:0) branky: Šustai 6, Pěgřimek 4, Boruta 3, Faldyna 2 a Somr
“První poločas byl ospalý, hodně šancí jsme neproměnili. Do druhého poločasu, ale kluci doslova vlétli a soupeři nadělili jeden gól za druhým. Utkání vyhráli s přehledem, i díky zvýšené efektivitě v druhém poločase”, poznamenal trenér František Závodný.
Trenéři: Závodný, Dušík
Starší žáci
1. BFK Frýdlant – Fryčovice 5:2
branky: Hajda 3, Staněk J,, Juroška
Sestava : Drabina, Staněk M, Filip, Javorský, Vantuch, Pavela, Liška, Staněk P, Juroška, Hajda, Buďo, náhradníci Somr, Svák, Manestar.  “V zápase jsme chtěli navázat na velice dobrý druhý poločas z Poruby, to se nám ze začátku dařilo. Hráčům se snažíme nastavit jakýsi fotbalový projev, který by měl spočívat v agresivitě a napadání v obranné fázi a kombinační hře v útočné fázi. Některé situace vypadaly tak, jak bychom si představovali. Hráčům bychom chtěli poděkovat za předvedenou hru a hlavně za výkon”, řekl po zápase trenér Bohdan Velička.
Dorost
1. BFK – Brušperk 5:1
branky: 14. Bystroň Sebastián, 64. Jedlička Petr, 67. Milar Matěj, 77. Milar Matěj, 83. Milar Matěj

Ve středeční dohrávce se utkali hráči dorostu 1. BFK se soupeřem z Brušperku , který byl na 4. místě tabulky.  “Kluci věděli,  že nás nečeká lehký zápas a to se potvrdilo hlavně na začátku utkání, kdy byli hosté lepší a zaslouženě šli v 7. minutě do vedení. Naši hráči se rozjížděli pomalu, ale v 15. minutě se krásně trefil Bystroň a pak se už karta obrátila. Kluci začali hrát svůj fotbal, soupeře přehrávali, ale bohužel nedokázali proměňovat i ty nejvyloženější šance, proto na ukazateli skóre svítil poločasový stav 1:1. Po změně stran jsme už soupeři nic moc nedovolili, hráli jsme kvalitní fotbal a postupně se trefili Jedlička a dominanci našeho týmu podtrhl čistým hattrickem kapitán týmu Matěj Milar”,  referoval po utkání trenér Roman Hajda a zároveň poděkoval svému týmu za výkon.

1. BFK Frýdlant – Příbor 6:2
Branky: Milar 3, Teper 2, Bystroň

Po vítězné středeční dohrávce hráči dorostu zakončili anglický týden sobotním zápasem proti třetímu družstvu soutěže z Příboru. “Od začátku duelu jsme byli lepším týmem, hráli jsme kvalitní kombinační fotbal jen s tím rozdílem, že jsme dokázali proměňovat šance, které jsme si vytvořili díky nátlakové hře. V poločase jsme vedli díky dvěma trefám Tepera a jedné brance Bystroně 3:0 a po přestávce jsme hráli podle stejného scénáře jako v půli první. Tentokrát si  vzal hlavní slovo Milar, dal dva góly a zvýšil už na 5:0. Až potom jsme trochu polevili a soupeř snížil na 5:1. Náš kanonýr Milar na to však rychle odpověděl třetí brankou a na závěr akorát hosté snížili na konečných 6:2. Klukům i fanouškům chci poděkovat za kvalitní výkon na hřišti i v hledišti a věřím, že jsme zase o kus blíže k našemu cíli”, ohodnotil duel s Příborem trenér Hajda.

CzechEnglish