Muži zajíždějí do Dětmarovic, dorostenci do Horního Žukova a žáci mají tento víkend volno.

Naši dorostenci se mílovými kroky přibližují ke kýženému postupu do krajského přeboru a rozhodující krok mohou udělat již tento víkend. Pokud totiž vyhrají v Horním Žukově a Fryčovice nevyhrají ve Starém Městě, vítězství v krajské soutěži jim už nikdo nemůže uzmout. Trenér Roman Hajda se ještě krátce vrátil k víkendovému utkání v Petřvaldě, které 1. BFK ovládl v poměru 10:1!

“Od začátku až do konce se hrálo jen na jednu branku, a proto je mé hodnocení velmi stručné. V podstatě se řešila jen výše skóre a konečný stav je pro domácí ještě milosrdný. Třeba kapitán Bystroň trefil ještě třikrát brankovou konstrukci. Za zmínku stojí také šest branek našeho kanonýra Milara.  Klukům děkuji za výkon a chci naše fanoušky pozvat na další utkání, které hrajeme v neděli od 17 hodin v Horním Žukově”, vyzývá frýdlantské fans Roman Hajda.

Naši muži zajíždějí v sobotu do Dětmarovic a věří, že po dvou utkáních, kde poztráceli celkem pět bodů, již tentokrát budou bodovat naplno. Dětmarovicím to na jaře příliš nejde, minulý týden prohrály na hřišti 1. HFK Olomouc (3:2) a v tabulce klesly na 12. místo. Podzimní měření sil dopadlo lépe pro Dětmarovice, doma jsme jim podlehli 0:1. Autobus pro fanoušky bude vypraven v sobotu ve 14.15 h od našeho hřiště.

 

CzechEnglish