Naši fotbalisté dokázali odčinit domácí zaváhání s Heřmanicemi a z Dětmarovic si vezou tři body. I tentokrát jsme měli šance na dva zápasy, dvakrát zazvonili na tyč domácí svatyně, ale konečně jsme se prosadili i gólově, navíc po výkonu, který se frýdlantským fanouškům musel líbit!

“V prvním poločase jsme opět měli šance, které jsme nedokázali proměnit , abychom se trochu uklidnili. Ve druhém poločase jsme se však dokázali střelecky prosadit a odskočit na rozdíl dvou gólů, což nám dodalo trochu klidu, i když jsme si pak nechali dát hloupý gól, tak si myslím, že jsme zbytek zápasu odehráli s klidem a výhru nám ke konci ještě pojistil Johny Wludyka z penalty. Myslím, že jsme odehráli lepší zápas než domácí celek a že z Dětmarovic vezeme zaslouženě 3 body”, zhodnotil utkání záložník David Kučera, který sám jednu branku dal a po zákroku na něj se kopala penalta.

Frýdlant chce udržet 2. místo v tabulce a důležitý krok může učinit v neděli, kdy hrajeme velmi atraktivní zápas a zároveň poslední doma v této veleúspěšné sezóně! Takže nezapomeňte na  neděli 9. 6. v 17.30 h 1. BFK Frýdlant – SK Hranice.

SK Dětmarovice – 1. BFK Frýdlant 2:4

poločas: 1:1

branky: 16. Macko, 79. Puchel – 17. Soukup, 68. Klimas, 72. Kučera, 90. Wludyka

rozhodčí: Sedláček – Soukal, Svoboda

diváků: 200

sestava: Prepsl – Střižík, Wozniak, Hrdlička – Kučera, Staněk, Škorik, Wludyka, Dvořák (86. Fromelius) – Svatonský (70. Šigut), Soukup (59. Klimas)

CzechEnglish