Ještě jednou naplnit stadion a poděkovat fanouškům, sponzorům a městu Frýdlant nad Ostravicí za podporu v sezóně 2018/2019, která se zapíše do kroniky frýdlantské kopané zlatým písmem. Nejlepší umístění v 88leté historii fotbalového  klubu, rekordní zisk 55 bodů a nejhůře 3. místo v divizi. To stojí za pořádnou oslavu! Navíc nedělní podvečer bude mít na frýdlantském stadionu slavnostní rámec. Na zápas dorazí představitelé našeho města v čele se starostkou Helenou Pešatovou a místostarostou Davidem Pavliskou, pozvání obdrželi také sponzoři našeho fotbalového klubu.

V poločase divizního utkání 1. BFK Frýdlant – SK Hranice dojde k slavnostnímu okamžiku. Naši dorostenci totiž převezmou od představitelů Krajského fotbalového svazu pohár za vítězství v krajské soutěži dorostu a přímo na hrací ploše převezmou také ocenění od vedení fotbalového klubu i představitelů našeho města. Poté nastoupí na hřiště naši mladší žáci spolu se svými trenéry a převezmou z rukou zástupců našeho významného partnera společnosti PV Czech, s.r.o. zbrusu nové dresy.

Fanoušci se mohou již tradičně těšit na slosovatelné bulletiny a pět z nich vyhraje hodnotné ceny. Pod lipami naproti hlavní tribuny na Vás čekají grilované a uzené speciality. Po zápase máte možnost se na tomtéž místě setkat s našimi hráči.

Vstupné na zápas bude zcela dobrovolné. Pokud budete chtít přispět na sportovní činnost klubu, u vchodu bude připravená schránka, kde můžete vhodit Váš příspěvek. Ještě jednou děkujeme všem fanouškům za podporu během celého ročníku 2018/2019.

Na neděli hlásí krásně počasí a Vy máte poslední možnost vidět naše fotbalisty na domácí půdě v akci. Stále se hraje o hodně, chceme skončit druzí, byť ani teoretická možnost vyhrát divizi ještě nepadla.

Upozorňujeme všechny návštěvníky, aby na stadion dorazili včas, výkop zápasu byl totiž svazem nařízen o půl hodiny dříve. Takže v neděli 9. 6. v 17 hodin  1. BFK Frýdlant – SK Hranice.

CzechEnglish