Muži 1. BFK Frýdlant odehráli 10. 8. 2019 od 17 :00 h na domácím stadionu první utkání v novém soutěžním ročníku divize skupiny F. Do Frýdlantu n. O. zavítal celek z Heřmanic, který v průběhu léta posílil svůj kádr o několik nových hráčů.
Utkání se nakonec neslo v duchu několika trojek. Hráči 1. BFK vstřelili TŘI branky, zvítězili TŘI nula, za vítězství si hráči připsali TŘI body a zápas sledovalo o něco více než TŘI sta diváků.

Ke stručnému shrnutí zápasu stačí jen komentář několika spokojených příznivců 1. BFK po skončení utkání: 
“Výborný výkon, nádherný fotbal ze strany 1. BFK, navíc vítězství Frýdlantu 3 : 0.” Určitě toto mohou potvrdit všichni příznivci 1. BFK, kteří se sobotního zápasu zúčastnili. 
V průběhu utkání byly k vidění nádherné akce domácích hráčů, vysoké nasazení i v náročném počasí, které fotbalu příliš nenahrávalo (horko, vysoká vlhkost).

Výkony hráčů na hřišti v utkáních slouží kromě získání bodů do tabulky, také jako pozvánka fanouškům na další utkání. Výborný výkon hráčů 1. BFK Frýdlant n. O. v sobotním utkání takovou pozvánkou určitě byl a všichni budeme doufat, že svěřenci trenérů Šrámka a Krejčího budou ve stejném trendu pokračovat a i v dalších utkáních nové sezóny nám budou přinášet takovéto nádherné fotbalové zážitky.

Branky vstřelili: 47. a 70. min – B. Velička, 77. min – D. Kučera

Za 1. BFK Frýdlant n. O. v utkání nastoupili:
O. Prepsl, R. Wozniak, L. Švancer, J. Hrdlička, R. Šafner (84. min M. Indra), M. Hanus (65. min J. Svatonský), D. Kučera (86. min D. Marek), O. Dvořák (80. min M. Šigut), O. Škorík, Z. Staněk, B. Velička (73. min M. Střižík).

Utkání řídili: T. Ehrenberger, J. Zavřel, V. Matějek.
Delegát DFA: J. Bábiček.

Utkání sledovalo 307 diváků.

Záznam utkání ke shlédnutí zde

CzechEnglish