Ústřední postavou nedělního zápasu s Polankou byl náš útočník David Kučera. Ten se velkou měrou podílel na konečném výsledku, když se postaral o obě naše branky.

Když ten zápas s Polankou shrneme, tak jsi dal sice dva góly, ale dnes to mohlo být klidně i jednou tolik…

Je to škoda, máš pravdu. Už v té své první šanci, jak mi to dával myslím z pravé strany Bohdan Velička, tak jsem to chtěl dát levačkou na zadní tyč. Jenže mi to ujelo. A ta další šance? Jejda, teď si moc nevzpomínám. Jo! To bylo vlastně z toho boku. No, chtěl jsem to dát vedle levé tyče, ale netrefil jsem.

Přesto dvě branky jsi vstřelil a máš tak výrazný podíl na konečné remíze svého týmu. Co k těm gólům?

Tak ta první branka byla taková, že jsem vyskočil a chtěl míč trefit, ale upřímně jsem si ani nemyslel, že by letěl někde do brány. Musel jsem se kluků pak ptát, kdo že vlastně ten gól dal (smích). U té druhé branky mi nahrál míč Šafy (Radim Šafner, pozn. red.), já si jej jen posunul před sebe a střílel gólmanovi po jeho levé ruce.

Co řekneš k samotnému zápasu? Myslím si, že byl k vidění duel o dvou různých poločasech?

Rozhodl ten druhý poločas. Ještě o přestávce jsme si v kabině říkali, že musíme s nimi držet stejné tempo, že to určitě nemůžou celý zápas vydržet. Bohužel jsme v tom úvodu druhé půle ze hry zcela vypadli, míč držel častěji soupeř a byl pořád na naší polovině. Když pak dali ten gól na dva jedna, tak se trošku jako by zatáhli, a to nám pak pomohlo k vyrovnání.

Bereš konečnou remízu jako ztrátu?

Určitě to tak beru, jelikož jsme tady chtěli bodovat za tři body. Navíc za námi dorazilo hodně fanoušků, pro ně jsme chtěli vyhrát.

CzechEnglish