Na travnatém hřišti v Raškovicích se v pátek 18. září odehrály další zápasy Okresního přeboru starších přípravek. Naši benjamínci se porovnali nejen s domácími hráči, ale také i s MFK Frýdek-Místek C.

Do Raškovic přicestovala tato sestava 1.BFK. V brance byl Pitřík, před ním pak hráli Pyszko, A. Matýsek, Nitra, Vokál, S. Dezort, D. Dezort, Sic, A. Tkáč, D. Tkáč, Velička, Vita, Gola, Pryček a Horský. Trenérem týmu byl Jiří Matýsek.

První utkání kluci prohráli s Raškovicemi 7:5, když se o naše góly postarali Pyszko (ten vstřelil 4 branky) a Pryček. Damík Dezort nastřelil v zápase tyčku. Druhé utkání jsme naopak nad frýdecko-místeckým C družstvem vyhráli 10:2. Tady šest gólů vstřelil Nitra, po jedné pak přidali Pryček, Velička, A. Matýsek a Pyszko. “Výborně nám zachytal Honzík Pitřík,” chválil svého svěřence trenér Jiří Matýsek. “Chtěl bych ale pochválit celý náš tým, především pak ty, kteří dnes hráli poprvé. Jsou to bratři Tkáčovi, Damik Dezort, Míša Velička a Kubík Horský (za jejich premiéru očekáváme zápisné)  🙂  Dále chceme pogratulovat Vaškovi Pryčkovi a Míšovi Veličkovi k jejich prvním gólům a dodatečně (zapomněli jsme) pak i Kryštofu Lupíkovi, který se trefil v minulém týdnu,” dodal trenér Matýsek.

CzechEnglish