Dle informace sekretáře Moravskoslezského fotbalového svazu, pana Vladimíra Janoška, byl VV MS KFS na základě současné situace s COVID-19, zrušen předběžný los jarních soutěží MS KFS (SR 2020/21). Tato informace se týká především našich žákovských družstev, které hrají v KRAJSKÉ SOUTĚŽI starších a mladších žáků.

Termín zahájení amatérských mistrovských soutěží závisí na vyhlášení vlády ČR k rozvolnění koronavirové situace. “Podotýkám, že nejdříve je nutné dohrát odložená podzimní kola a jednotlivé dohrávky. Nové rozlosování dohrávaných odložených kol z podzimní části včetně jarních odvet, bude provedeno až po uvolnění pravidel schválených vládou ČR,” sdělil Janoško.

Z PODZIMU CHYBÍ JEŠTĚ ŽÁKŮM DOHRÁT

1. kolo           1.BFK Frýdlant n. O. – TJ Sokol Fryčovice
10. kolo          1.BFK Frýdlant n. O. – Akademie Vítkovice B
11. kolo          TJ Ludgeřovice – 1.BFK Frýdlant n. O.
2. kolo            1.BFK Frýdlant n. O. – TJ Sokol Třebovice
1. kolo            SK Beskyd Frenštát p. R. – 1.BFK Frýdlant n. O.

U soutěží, které patří pod gesci Řídící komise pro Moravu (muži – MSD, sk. F + dorost – MSDD, sk. E), došlo rovněž ke zrušení předběžně stanovených termínů dohrávek a jarních odvetných zápasů. “Pokud vláda schválí uvolnění pravidel pro aktivity amatérských sportovců, svolá Řídíci komise pro Moravu ihned aktiv klubů, kde bude hlavním tématem nová termínová listina a začátek mistrovských utkání,” sdělil v dopise adresovaném klubům hrající pod hlavičkou ŘK M její předseda Pavel Nezval.

CzechEnglish