V sobotu 7. května pokračuje divizní soutěž svým 21. kolem a naši muži budou v domácím prostředí hostit fotbalisty FC Slavoj Olympia Bruntál. Našeho soupeře od pohoří Nízkého Jeseníku přivítáme na našem hřišti po více jak třech a půl letech. Naposledy se u nás Bruntálští představili v září roku 2018, když jsme je porazili 2:1. Od té doby jsme se s tímto soupeřem střetli ještě čtyřikrát a ani jednou jsme neprohráli. Jednou se zrodila bezbranková remíza a v posledních třech duelech se vždy z výhry radoval celek 1.BFK.

Po výsledcích v minulém týdnu jsme se znovu dostali do čela průběžného pořadí. Věříme proto, že si sobotní duel s Bruntálem nenecháte ujít a přijdete do ochozů našeho hochy povzbudit. “Dostali jsme se znovu na špici tabulky, tedy tam, kde jsme po podzimu chtěli být. I proto věřím, že po naší výhře v Havířově nalákáme v sobotu hodně lidí. Věřím, že vyjde i počasí a nám se bude dařit lépe, než v té středeční dohrávce s Vítkovicemi,” řekl frýdlantský trenér Martin Šrámek.

Diváky ale musíme upozornit, že došlo ke změně výše vstupného.

Dne 2. května se vedení frýdlantského klubu rozhodlo změnit výši vstupného, které tak momentálně činí:

VSTUPNÉ NA DOMÁCÍ ZÁPASY “A” MUŽŮ
Dospělí 40 Kč
Senioři 30 Kč
Mládež nad 15 let 30 Kč
Ženy a děti mladší 15 let Zdarma

Sobotní utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit David Jurajda, kterému budou asistovat Michal Broskevič s Jiřím Wawrzykem. Svazovým delegátem bude Alois Čechák.

CzechEnglish