MUŽI

1. BFK muži – FK SK Polanka 1:1 (1:1)branky: 8. Velička – 15. Hluchý.
Sestava: Švrčina – Literák, Wozniak (50. Střižík), Švrček, Indra (66. Fromelius) – Staněk – Škorik (83. Šrámek), Šafner – Velička, Soukup (50. Svatonský), Kučera (50. Wludyka). Trenéři: Martin Šrámek a Jiří Krejčí.

TABULKA MSD, sk. F
1. 1. BFK Frýdlant n. O. 26 16 6 4 60:25 54
2. FK Bospor Bohumín 26 15 7 4 48:24 52
3. FK SK Polanka 26 15 5 6 43:23 50
4. MFK Vítkovice 26 14 2 10 56:41 44
5. Slezský FC Opava B 26 12 5 9 61:38 41
6. MFK Karviná B 26 13 2 11 63:43 41
7. TJ Jiskra Rýmařov 26 11 7 8 44:35 40
8. FC Bílovec 26 11 6 9 59:44 39
9. SK Beskyd Frenštát p. R. 26 11 4 11 53:45 37
9. FK Nový Jičín 26 10 5 11 49:41 35
11. MFK Havířov 26 9 5 12 39:48 32
12. Slavoj Bruntál 26 7 6 13 35:51 27
13. SK Dětmarovice 26 3 4 19 23:81 13
14. FC Heřmanice Slezská 26 2 2 22 18:112 8


DOROST

1. BFK st. dorost – SO Bruntál 1:6 (0:2)branky: 59. Papík – 44. a 65. Cápek, 35. Kučera, 53. Hurajt, 71. Hanák, 81. Kovář.
Sestava: J. M. Šimeček – Tomeček (69. Vantuch), Plucnara, Staněk, Haták, Pěgřimek, Papík, Liška (37. Volek), Šustai, Stareček, J. Výmola. Trenéři: Michal Střižík a Adam Šigut.

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ

 

TABULKA KP st. dorost
1. FC Bílovec 28 24 2 2 118:14 74
2. SK Jiskra Rýmařov 28 22 2 4 125:40 68
3. SK Beskyd Frenštát p. R. 28 18 6 4 87:37 60
4. FK Krnov 28 17 6 5 83:58 57
5. TJ Unie Hlubina 28 18 0 10 122:67 54
6. FK Slavia Opava 28 15 4 9 93:56 49
7. TJ Horní Suchá 28 12 1 15 51:76 37
8. SO Bruntál 28 10 4 14 62:84 34
9. TJ Darkovičky 28 8 7 13 63:87 31
10. Sokol Kobeřice 28 9 3 16 72:89 30
11. FC Odra Petřkovice 28 8 4 16 41:75 29
12. TJ Velká Polom 28 7 4 17 54:96 25
13. FC Vřesina 28 7 4 17 42:93 25
14. SK Kravaře 28 5 7 16 42:75 22
15. 1. BFK Frýdlant n. O. 28 3 0 25 34:143 9


1. BFK ml. dorost – SO Bruntál 0:2 (0:0)
branky: 62. a 71. Kropáček.
Sestava: J. M. Šimeček – Vantuch, Tomeček, Volek, Javorský, Jaskula, Kočara, D. Somr, Šustai, T. Stávek, Faldyna. Trenér: Ivo Somr.


TABULKA KP ml. dorostu
1. FC Bílovec 28 25 2 1 149:26 77
2. TJ Jiskra Rýmařov 28 22 2 4 128:40 68
3. FC Vřesina 28 21 2 5 118:49 65
4. Sokol Kobeřice 28 18 2 8 132:55 56
5. FK Krnov 28 16 7 5 104:40 55
6. TJ Velká Polom 28 18 1 9 115:69 55
7. SK Kravaře 28 14 2 12 75:73 44
8. TJ Horní Suchá 28 12 1 15 78:94 37
9. FK Slavia Opava 28 11 3 14 76:73 36
10. TJ Unie Hlubina 28 10 2 16 98:79 32
11. SK Beskyd Frenštát p. R. 28 10 0 18 58:125 30
12. TJ Darkovičky 28 9 1 18 43:85 28
13. SO Bruntál 28 6 2 20 46:124 20
14. FC Odra Petřkovice 28 2 3 23 27:117 9
15. 1. BFK Frýdlant n. O. 28 1 0 27 27:225 3


ŽÁCI – krajská soutěž, sk. B

1. BFK st. žáci – FK Staříč 6:1 (3:0)branky: 18., 27. z pk a 58. z pk. D. Somr, 23. F. Výmola, 52. Kocián, 62. Faldyna – 42. Ambruž.
Sestava: Kaňák – D. Somr, V. Matýsek, Žáčik, Jež, Faldyna, T. Stávek, F. Výmola, Kocián, Kočara, Buček, Mrkva, Bílek, Hykel, Milata, Rojíček, Vitásek, Paleník. Trenér: David Marek.

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ


TABULKA KS st. žáci – sk.B
1. FC Kozlovice 22 17 2 3 119:32 53
2. FK Bohumín 22 16 3 3 76:21 51
3. FK Slovan Havířov 22 16 0 6 79:33 48
4. 1. BFK Frýdlant n. O. 22 16 0 6 88:44 48
5. TJ Sokol Fryčovice 22 11 4 7 81:46 37
6. FK Baník Albrechtice 22 9 3 10 72:59 30
7. První SC Staré Město 22 8 4 10 46:53 28
8. FK Staříč 22 8 2 12 45:64 26
9. SK Beskyd Frenštát p. R. 22 8 1 13 44:72 25
10. TJ Petřvald 22 7 1 14 40:84 22
11. FC Český Těšín 22 2 2 18 19:102 8
12. FK Slavia Orlová 22 1 4 17 38:137 7
13. FK Těrlicko 0 0 0 0 0:0 0


1. BFK ml. žáci – FK Staříč 8:0 (4:0)
branky: 23., 29., 39. a 47. Kocián, 4. Vitásek, 24. S. Šimeček, 33. Kotek, 55. Mikulík vlastní.
Sestava: Stromšík – Svolinský, Buček, Papacenko, Milata, Paleník, S. Šimeček, M. Pachl, Kocián, Vitásek, Mrkva, Kotek, Bílek, Víta, Ant. Matýsek. Trenéři: Jaroslav Rozkydal a Petr Stávek.


TABULKA KS ml. žáci – sk.B
1. 1. BFK Frýdlant n. O. 22 18 2 2 163:35 56
2. FK Bospor Bohumín 22 16 1 5 163:27 49
3. FK Baník Albrechtice 22 15 2 5 102:48 47
4. První SC Staré Město 22 14 1 7 93:62 43
5. FK Staříč 22 12 5 5 67:40 41
6. FC Český Těšín 22 13 2 7 74:53 41
7. SK Beskyd Frenštát p. R. 22 11 1 10 84:69 34
8. FK Slovan Havířov 22 10 1 11 71:80 31
9. TJ Sokol Fryčovice 22 5 3 14 77:164 18
10. FK Slavia Orlová 22 4 3 15 45:95 15
11. FC Kozlovice 22 2 3 17 38:149 9
12. TJ Petřvald 22 0 0 22 14:169 0
13. FK Těrlicko 0 0 0 0 0:0 0


ML. ŽÁCI – okresní přebor 7+1

FK Frýdek-Místek A – 1.BFK ml. žáci B 10:2 (7:1)branky: 9., 12. a 16. Lumbert, 23., 31. a 34. Nábělek, 52. a 54. Pohl, 29. Legerský, 44. Bernatík – 27. Mrkva, 48. Kotek.
Sestava: Stromšík – Pavlica, Bílek, Pitřík, Motyka, Svolinský, Šimeček, Navrátil, Ant. Matýsek, Kotek, Mrkva, Sic, M. Pachl, Papacenko, Kujevský, Václavík. Trenéři: Jaroslav Rozkydal a Petr Stávek.

TABULKA OP ml. žáci 7+1
1. Dobrá/Nošovice 19 14 3 2 171:39 45
2. FK Frýdek-Místek A 17 14 0 3 125:35 42
3. TJ Mosty 20 13 2 5 114:40 41
4. TJ Pražmo Raškovice 19 12 2 5 135:48 38
5. 1. BFK Frýdlant n. O. B 20 11 4 5 119:66 37
6. První SC Staré Město 19 9 2 8 87:82 29
7. Nebory/Smilovice 19 8 1 10 80:69 25
8. TJ Bystřice 20 8 1 11 96:106 25
9. TJ Sokol Hukvaldy 20 6 2 12 63:94 20
10. SK Metylovice 19 2 1 16 24:170 7
11. FK Frýdek-Místek B (dívky) 20 0 0 20 17:284 0


PŘÍPRAVKY

1.BFK ml. přípravka – TJ Sokol Baška B x:x – pátek 17. 6. (hř. Fryčovice – 16.30 h)

1.BFK ml. přípravka – TJ Sokol Baška A x:x – pátek 17. 6. (hř. Fryčovice – 16.30 h)

CzechEnglish