ZRUŠENO!!! Příprava s béčkem Opavy se nehraje.

UTKÁNÍ JE NAKONEC ZE STRANY SOUPEŘE ZRUŠENO!!!

 

Po týdenní dřině začíná klukům také i ta příjemnější část letní přípravy, a to přípravná utkání. To první sehrajeme s divizním B týmem Opavy. Pro naše fanoušky máme příznivou zprávu, zápas se totiž odehraje na našem hřišti ve středu 13. července od 18 hodin.

Utkání s Opavou B bývají vždy velmi kvalitní, i proto věříme, že si ve středečním podvečeru zápas nenecháte ujít a přijdete naše hochy povzbudit.

Soupeř, se kterým jsme v loňské sezoně hráli 3:3 a v domácí odvetě 3:0, bude mít jednu malou výhodu. Slezané mají totiž za sebou již jedno odehrané střetnutí, které o uplynulém víkendu sehráli v Šumperku (porážka 2:3). „Do zápasu jsme šli po třech trénincích. Navíc tým nebyl kompletní, někteří kluci jsou zranění, někteří trénují s áčkem. Sice jsme prohráli, ale v naší hře byly dobré věci. Je na čem stavět. Vytvořili jsme si i šance,“ řekl jeden z opavských trenérů Zbyněk Pospěch (ten v minulé sezoně vedl žáčky v sousední Slavii Opava, pozn. red.).

FK Šumperk – SFC Opava B 3:2 (0:0)
Branky: Strnad 2, Holík – Cempírek, Mikulenka.
Opava B: Kubný – Vrána (46. Cempírek), Kutty, Blažej – Mikulenka, Jaroszek, Ceniga, Jelínek – Dobek (70. Mičola), Žídek, Silbert. Trenéři: Zbyněk Pospěch, Tomáš Mičola.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

CzechEnglish