V POHÁRU JEDEME DO VŠECHOVIC

PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO SOUPEŘE

Fotbalový oddíl TJ Tatran Všechovice je klubem, který sídlí v Olomouckém kraji. Založen byl v roce 1951, když se spojil s všechovickým Sokolem, Orlem a místním týmem SK Všechovice. Od sezony 2019/20 působí ve čtvrté nejvyšší republikové soutěži, a to v Moravskoslezské divizi, sk. E. Jejich klubové barvy jsou bílá a modrá.

Stadion TJ Tatran Všechovice

V dosavadní historii jsme se s tímto celkem ještě nestřetli, takže v pohárovém předkole půjde o vůbec první vzájemné porovnání.

TROJICE ROZHODČÍCH

Pohárový duel odehrajeme ve Všechovicích v sobotu 30. srpna od 17.00 hodin a jako hlavní jej bude řídit Michal Vychodil ze Zlína, kterému na pomezí budou pomáhat pánové Adam Slováček z Kroměříže a Jiří Pavlica z Rožnova pod Radhoštěm.

TJ TATRAN VŠECHOVICE V ČÍSLECH

 

2021/22   MSD   11.  VŠE    26    7   5  14   43:70  26
2020/21   MSD    2.  VŠE     10    7   0   3    19:18    21
sezona nedohrána z důvodu pandemie covidu-19
2019/20   MSD  14.  VŠE    13     0  2  11    11:36    2
sezona předčasně ukončena v dubnu 2020 v důvodu pandemie covidu-19
2018/19     KP        1.  VŠE    28   16  8  4     70:34   61   postup
2017/18     KP        6.  VŠE   26     8  6/2  10   58:40    38
2016/17    1.A tř.    1.  VŠE   26   17  1/1  7   78:46   54   postup
2015/16    1.A tř.   6.  VŠE   26   11  4  11   70:73   37
2014/15    1.B tř.    1.   VŠE  26   18  2  6    67:33   56    postup
2013/14    1.B tř.    3.  VŠE  26   13  3  10  51:50   42
2012/13    1.B tř.    4.  VŠE  26   14  3  9    58:48   45
2011/12     1.B tř.    8.  VŠE  26   11  3  12   59:52   36
2010/11     1.B tř.    8.  VŠE  26    9  7  10   42:47  34
2009/10   1.B tř.  12.  VŠE  26  10  2  14  46:51   32
2008/09  1.B tř.    2.  VŠE  26  18  5  3   72:30   59
2007/08  1.B tř.    4.  VŠE  26  15  3  8   66:48   48
2006/07  1.B tř.    3.  VŠE  26  13  5  8   69:45   44
2005/06  1.B tř.  12.  VŠE  26  10  2  4   48:46   32
2004/05  1.B tř.   6.  VŠE  24   10 3  11  53:42   33
2003/04  1.B tř.   6.  VŠE  26   11  7  8   45:44   40

DOPRAVA NA UTKÁNÍ

Na pohárový zápas do Všechovic pocestují hráči autobusem. Odjezd je ve 14.00 hodin ze hřiště.

POZOR!! Od nové sezony budou fanoušci, kteří pocestují v autobuse společně s hráči 1. BFK, přispívat na dopravu částkou ve výši 100 Kč/os. (jedná se o všechna pohárová a mistrovská utkání našeho celku). Děkujeme za pochopení a věříme, že fanouškovská podpora bude v MSFL stále tak velká, ne-li ještě větší.

DALŠÍ ZÁPASY PŘEDKOLA POHÁRU MOL CUP

FC TVD Slavičín – SK Kvítkovice  (pátek 27. 7. – 17.30)
FK Nový Jičín – FK Nové Sady (pátek 27. 7. – 17.30)
AFC Humpolec – TJ Dálnice Speřice (pátek 27. 7. – 17.30)
SK Slaný – Sokol Houstoň (pátek 29. 7. – 18.00)
FC Slovan Havlíčkův Brod – FC Velké Meziříčí (pátek 29. 7. – 18.00)
TJ START Brno – 1. SC Znojmo FK (pátek 29. 7. – 18.00)
FC Rokycany – FK Komárov (pátek 29. 7. – 18.00)
SK Baťov 1930 – ČSK Uherský Brod (pátek 29. 7. – 18.30)
FK Olympie Březová – FK Baník Sokolov (sobota 30. 7. – 10.15)
TJ Sokol Libiš – SK Sparta Kolín (sobota 30. 7. – 10.15)
TJ Tatran Bohunice – FK Blansko (sobota 30. 7. – 10.15)
TJ SK Hřebeč – FK Brandýs n. L. (sobota 30. 7. – 10.15)
FK Neratovice-Býškovice – FK Čáslav (sobota 30. 7. – 10.15)
SK Štětí – FK Dobrovice (sobota 30. 7. – 10.15)
SK Újezd Praha 4 – SK Petřín Plzeň (sobota 30. 7. – 10.15)
SK Kladno – FK Zbuzany 1953 (sobota 30. 7. – 10.15)
MSK Břeclav – TJ Sokol Tasovice (sobota 30. 7. – 10.15)
FK Slavoj Český Krumlov – SK Benešov (sobota 30. 7. – 10.30)
Tatran Ždírec nad Doubravou – FSC Stará Říše (sobota 30. 7. – 17.00)
FK Náchod – TJ Velké Hamry (sobota 30. 7. – 17.00)
SK Tochovice – FK Králův Dvůr (sobota 30. 7. – 17.00)
SK Hořovice – FK ROBSTAV Přeštice (sobota 30. 7. – 17.00)
1. HFK Olomouc – FK Kozlovice (sobota 30. 7. – 17.00)
FK FC Dolany – SK Jiskra Rýmařov (sobota 30. 7. – 17.00)
FC ŽĎAS Žďár n. S. – FC PBS Velká Bíteš (sobota 30. 7. – 17.00)
SK Bystřice nad Pernštejnem – FC Slovan Rosice (sobota 30. 7. – 17.00)
1. FC Viktorie Přerov – TJ Skaštice (sobota 30. 7. – 17.00)
TJ Tatran Rousínov – TJ Slovan Bzenec (sobota 30. 7. – 17.00)
TJ Břidličná – FK Šumperk (sobota 30. 7. – 17.00)
SK BESKYD Frenštát p. R. – FK Frýdek-Místek (sobota 30. 7. – 17.00)
FK SEKO Louny – FK Baník Most-Souš (sobota 30. 7. – 17.00)
FC Vsetín – TJ Valašské Meziříčí (sobota 30. 7. – 17.00)
FC SO Bruntál – SK Uničov (sobota 30. 7. – 17.00)
FC Nový Bor – FK Arsenal Česká Lípa (sobota 30. 7. – 17.00)
SFK ELKO Holešov – SK Hranice (sobota 30. 7. – 17.00)
TJ Sokol Kralovice – SK Klatovy 1898 (sobota 30. 7. – 17.00)
TJ UNIE Hlubina – MFK Vítkovice (sobota 30. 7. – 17.00)
SK Libčany – FC Hlinsko (sobota 30. 7. – 17.00)
SK Jankov – TJ Spartak Soběslav (sobota 30. 7. – 17.00)
FK Bospor Bohumín – MFK Havířov (sobota 30. 7. – 17.00)
TJ Karlovy Vary-Dvory – FK Hvězda Cheb (sobota 30. 7. – 17.00)
FC Libišany – SK Vysoké Mýto (sobota 30. 7. – 17.00)
FK Turnov – SK STAP-TRATEC Vilémov (sobota 30. 7. – 17.00)
FK Krnov – FC Hlučín (sobota 30. 7. – 18.00)
RMSK Cidlina Nový Bydžov – TJ Dvůr Králové n. L. (neděle 31. 7. – 17.00)
TJ Sokol Lanžhot – FK Hodonín (neděle 31. 7. – 17.00)
FK SK Polanka n. O. – FC Bílovec (neděle 31. 7. – 17.00)
MFK Trutnov – TJ Jiskra Ústí n. Orl. (neděle 31. 7. – 17.00)

CzechEnglish