Frýdlantská přípravka trénuje s novými míči s klubovým logem

Při čtvrtečním tréninku čekalo na naší fotbalovou drobotinu malé překvapení. Kluci i holky z frýdlantské přípravky totiž dostali ke svým tréninkům zbrusu nové fotbalové míče. Rádi bychom našim mládežnickým týmům, ale také i trenérům, kterých si nesmírně za svou odváděnou práci, vážíme, vytvořili co nejlepší podmínky k přípravě. „Nové míče v nejbližších dnech obdrží také i obě žákovská družstva, pozadu nezůstanou samozřejmě ani dorostenci,“ nastínil klubové plány předseda spolku 1. BFK Zdeněk Jež.

Nejen starší přípravky, ale také i děti z mladší přípravky, již své podzimní boje v Okresním přeboru zakončily. Nyní nastává čas, kdy se naši benjamínci přesunou ke svým tréninkům do tělocvičny. O všem budou děti informovány prostřednictvím svých trenérů. Tréninky v tělocvičně budou probíhat ve dnech: úterý a čtvrtek, a to v hale Gymnázia Petra Bezruče ve Frýdlantu nad Ostravicí, v čase od 16.00 do 20.00 hodin.

U přípravek skončil před nedávnem na vlastní žádost trenér Lukáš Matýsek. Klub mu tímto děkuje za práci, kterou pro frýdlantský fotbal odvedl a přeje mu do další trenérské práce mnoho úspěchů. O přípravky se tak nyní starají trenéři Petr Literák, Jiří Blabla, Jan Zagrapan a Břetislav Poruba. „Trenérům ještě pomáhají jejich asistenti, přesto stále platí, že k naší drobotině hledáme další zájemce. Kromě starší a mladší přípravky máme ještě děti v předpřípravce, měli bychom rádi u každé té věkové kategorie dva fungující trenéry,“ řekl Zdeněk Jež.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

CzechEnglish