MSFL + tabulka

MORAVSKOSLEZSKÁ FOTBALOVÁ LIGA – podzim 2022

sobota
06.08.2022
1.BFK FRÝDLANT n. O. vs. MFK VÍTKOVICE
2:1
sobota
13.08.2022
FC SLOVAN ROSICE FC Slovan Rosice vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 5:1
sobota
20.08.2022
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. SK HS KROMĚŘÍŽ
0:2
neděle
28.08.2022
FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ FC Velké Meziříčí vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
4:1
středa
31.08.2022
1. SC ZNOJMO FK 1. SC Znojmo FK vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 0:2
sobota
03.09.2022
1. BFK FRÝDLANT n. O. vs. FC Viktoria Otrokovice SK KVÍTKOVICE 3:3
neděle
11.09.2022
FC TRINITY ZLÍN B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 1:0
sobota
17.09.2022
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. FC HLUČÍN 1:3
sobota
24.09.2022
SFK NOVÉ MĚSTO n. M. vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
3:1
sobota
01.10.2022
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. SK HRANICE 1:0
sobota
08.10.2022
FK FRÝDEK-MÍSTEK FK Frýdek-Místek vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
0:0
sobota
15.10.2022
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. SK UNIČOV 1:5
sobota
22.10.2022
ČSK UHERSKÝ BROD ČSK Uherský Brod vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
2:2
sobota
29.10.2022
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. FK BLANSKO 1:0
neděle
06.11.2022
FC BANÍK OSTRAVA B vs. 1. BFK FRÝDLANT n. O.
5:0
sobota
12.11.2022
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. 1. FC SLOVÁCKO B 1:1
sobota
19.11.2022
1. BFK FRÝDLANT n. O.
vs. FK HODONÍN 0:4


MSFL – sezona 2022/2023

Tabulka
Zápasy V R P Skóre Body +/-
1. SK HS KROMĚŘÍŽ 17 12 4 1 49:20 40 +16
2. FC HLUČÍN 17 12 2 3 40:22 38 +7
3. FC SLOVAN ROSICE 17 11 2 4 38:12 35 +11
4. FC BANÍK OSTRAVA B 17 11 2 4 44:23 35 +8
5. 1. FC SLOVÁCKO B 17 8 7 2 37:20 31 +10
6. SK UNIČOV 17 7 4 6 32:21 25
-2
7. FK HODONÍN 17 7 4 6 33:24 25
-2
8. SK KVÍTKOVICE 17 6 5 6 30:34 23
-1
9. ČSK UHERSKÝ BROD 17 6 4 7 22:27 22
-5
10. SK HRANICE 17 5 5 7 21:26 20
-4
11. FK BLANSKO 17 6 2 9 29:33 20
-7
12. FK FRÝDEK-MÍSTEK 17 5 5 7 23:28 20 -7
13. SFK NOVÉ MĚSTO n. M. 17 5 5 7 21:30 20 -7
14. FC TRINITY ZLÍN B 17 5 4 8 20:25 19
-5
15. FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ 17 4 5 8 32:47 17
-7
16. 1. BFK FRÝDLANT n. O. 17 4 4 9 17:39 16 -11
17. 1. SC ZNOJMO FK 17 2 6 9 19:39 12 -12
18. MFK VÍTKOVICE 17 0 4 13 13:49 4 -20


STATISTIKY MSFL (sezona 2022/2023)

STŘELCI   (k 23. 11. 2022)

14 – Krč (Uničov).
13
– Chwaszcz (Kroměříž).
10 – Kapur (Blansko).
9 – Cupák (Kroměříž), Plichta (Vel. Meziříčí), Jaroš (Blansko), Da. Smékal (Baník B).
8 – Mi. Malata (Vel. Meziříčí).
7
– P. Juroška (Slovácko B), Fila (Rosice), Rolinc (Hranice), Barkov (Baník B).
6
– Votava (Kroměříž), Pernica (Slovácko B), Kovařík (Frýdek-Místek), Zajíček, Do. Smékal, Moučka (vš. Hlučín), Josefík, J. Michalec (oba Uh. Brod), Goncalves (Znojmo).
5 Velička (Frýdlant n. O.), Rapavý, Pernatskyi (oba Kvítkovice), Merdovič, Koryčan (oba Slovácko B), Holek, Jáger (oba Hodonín), Koláčný, Přerovský, Kulík (vš. Rosice), M. Jaroň (Baník B), Svoboda (Uničov).
4 – Putyera, Plesník, Mládek (vš. Hlučín), Varadi (Frýdlant n. O.), Matoušek (Kroměříž), Drozd, Chukwudi (oba Baník B), Matulka (Nové Město n. Mor.), Thon (Blansko), Pazdera, Bobčík (oba Hodonín), Komenda (Uničov), Šuta (Vel. Meziříčí), Rubý, Martiník (oba Frýdek-Místek).
3
– Vecheta, Polášek (oba Slovácko B), Blahuta, Kiška, Gerža (vš. Kvítkovice), Drbal, Dobrovodský (oba Rosice), Mlýnek, Hrdlička (oba Zlín B), Lehnert (Hlučín), Franěk, Dolejš (oba Vel. Meziříčí), Velner (Frýdek-Místek), Richtár, Raab (oba Vítkovice), Čtvrtníček, Kilibarda (oba Znojmo), Lorenc (Uh. Brod), Bystřičan (Vítkovice/Baník B), Ráliš, Šteffl oba (SFK Nové Město n. M.), Dressler, Kadlec (oba Hodonín), Pak (Hranice/Slovácko B), Machálek (Kroměříž).
2 – Jambor, Mlčoch, Surynek, Jeleček (vš. Kroměříž), Selinger, Sedláček, Novák (vš. Rosice), Duba, Vacek, Sytař (vš. SFK Nové Město n. M.), Stýskala, Hladík, Kučera (vš. Frýdlant n. O.), Číž, Trtek, Hellebrand, Kovinič (vš. Zlín B), Tkadlec, Flasar (oba Uh. Brod), Massianec (Frýdek-Místek), Dziuba, Kuběna, Guzík, Chovan (vš. Kvítkovice), Baikoro, Pálfi (oba Znojmo), Feik, Holman (oba Blansko), Kuchař, Pančochář (oba Hranice), Koutný (Uničov), Šlechta, Aldin, Yohanna (vš. Slovácko B), Ptáček, Šindler (oba Hlučín), Zálešák, Temel (oba Baník B), Bohun (Hodonín).
1 – Duda, Svoboda, Nečas, Batelka, Skalník (vš. SFK Nové Město n. M.), Tomšů, Buchvaldek, Praus (vš. Hlučín), Marek, Jasenský, Cagaš, Hapal, Kundrát, Dittmer, Heřmánek, Vymětalík (vš. Hranice), M. Michalec, Leskovjan, Sedláček (vš. Uh. Brod), Sysel, Partl (oba Vel. Meziříčí), Sukup, Švantner, Kyselka, Dunda, Helísek (vš. Hodonín), Špalek, Krakovčík, Březina, Lukčo (vš. Znojmo), Coufal (Uničov), Konečný, Hykel, Vlachovský (vš. Frýdek-Místek), Mach, Kulíšek, Silný, Valenta, Fantiš (vš. Zlín B), Literák, Šafner (oba Frýdlant n. O.), Richtár, Kebísek, Pecuch, Zouhar, Tamajka (vš. Vítkovice), Hausknecht, Bača, Javůrek, Vybíral (vš. Uničov), Waclawik, Bala (oba Kvítkovice), Stoklásek, Budínský, Holaň, Říha, Fulnek, J. Juroška, Emmanuel, Chyla, Sotorník (vš. Baník B), Praks, Černý, Zezula, Kotásek (vš. Rosice), Smrčka, Crhan (oba Blansko),  Vincour (Slovácko B), Zavadil, Plecitý, Vyhlíd, Houser, Červenka (vš. Kroměříž), Brandner (Slovácko B).


BRANKÁŘI
– čistá konta

7 – Petráš (Hodonín),
6 – Zádrapa (Rosice).
5
– Semanko (Kvítkovice), Borek (Slovácko B).
4
Prepsl (Frýdlant n. O.), Šmída (Nové Město n. M.), Hrubý (Baník B).
3
– Dostál (Kroměříž), Somberg (Uh. Brod), Gergela (Frýdek-Místek), Chmiel (Znojmo), Lapeš (Hlučín), Murin (Baník B), Spurný (Hranice).
2 – Bachůrek (Zlín B), Květon (Vítkovice), Lebánek (Kroměříž), Kvapil (Uničov), Kalina (Blansko).
1
  – Uvízl (Uničov), Šiška (Zlín B), Nemček (Hlučín), Letáček (Baník B), Drobek (Rosice), Nemrava (Uh. Brod).


ŽLUTÉ A ČERVENÉ KARTY

SK HS Kroměříž (24 ŽK + 0 ČK)
ŽK: Matoušek 7, Tiahlo 3, Jeleček 3, Vyhlíd 3, Cupák 2, Houser 2, P. Červenka 2, Chwaszcz 1, Lebánek 1
ČK:

FC Hlučín (27 ŽK + 0 ČK)
ŽK: Plesník 6, Mládek 5, Zajíček 2, Tomšů 2, Praus 2, Lapeš 1, Wala 1, Lehnert 1, Putyera 1, Moučka 1, Levčík 1, Ptáček 1, Buček (tr. brankářů) 2, Smékal (trenér) 1
ČK:

FC Trinty Zlín B (29 ŽK + 0 ČK)
ŽK: Jura 4, Červinka 4, Kulíšek 3, Číž 3, Hellebrand 2, Hartman 2, Trtek 2, Šiška 1, Mach 1, Chrudina 1, Němeček 1, Jiráček 1, Silný 1, Valenta 1, Kovinič 1, Vrtělka (trenér) 1
ČK:

FK Hodonín (36 ŽK + 0 ČK)
ŽK: R. Smékal 5, Holek 5, Dressler 4, Sukup 4, Pazdera 3, Bohun 3, Pat. Švantner 2, Dunda 2, Langer 1,  Bobčík 1, Petráš 1, Kyselka 1, Jura 1, Helísek 1, Pav. Švantner (trenér) 2
ČK:

SFK Nové Město n. Mor. (55 ŽK + 0 ČK)
ŽK: Nečas 8, Batelka 7, Duda 7, P. Šmída 6, Matulka 4, Hekerle 3, Bača 3, Duba 2, Sytař 2, Svoboda 2, Ráliš 2, Šteffl 1, Vacek 1, Vašek 1, Michal (trenér) 4, Follprecht (asistent) 1, Bajer (vedoucí) 1
ČK:

FC Slovan Rosice (24 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Novák 4, Praks 3, Přerovský 3, Kulík 3, Buchta 2, Černý 2, Dobrovodský 2, Zezula 1, Sedláček 1, Fila 1, Krejčí 1, Kotásek 1
ČK: Praks 1

FC Baník Ostrava B (25 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Říha 4, Stoklásek 3, Fulnek 2, Chukwudi 2, M. Jaroň 2, Holaň 2, Juroška 2, Zálešnák 1, Smékal 1, Emmanuel 1, Drozd 1, Hrubý 1, Chalupa (trenér) 3
ČK: Říha 1

FK Blansko (35 ŽK + 1 ČK)
ŽK: Dano 7, Holman 4, Tulajdan 3, Chyla 3, Jaroš 2, Thon 2, Černý 2, Feik 2, Zúbek 1, Psota 1, Blažík 1, Kamenský 1, Smrčka 1, Kalina 1, Kapur 1, Nešetřil 1, Vašíček (trenér) 1, Mihola (as. trenéra) 1
ČK: Dano 1

ČSK Uherský Brod (46 ŽK + 1 ŽK)
ŽK: J. Švrček 6, Josefík 6, J. Michalec 5, Leskovjan 4, M. Michalec 3, Tkadlec 3, Lorenc 3, Gettler 2, Strachoň 2, Masař 2, Sedláček 2, Šmatelka 2, Nevařil 1, Nemrava 1, Venený 1, Flasar 1, Pazdera (trenér) 1, Slezák (vedoucí) 1
ČK: Josefík 1

1. SC Znojmo FK (45 ŽK + 2 ČK)
ŽK: Krakovčík 6, Kartišovs 6, Baikoro 5, Komínek 4, Prokeš 3, Chmiel 3, Bartůněk 3, Lukčo 3, Nnadi 2, Goncalves 2, Březina 2, Čtvrtníček 1, Russmann 1, Pálfi 1, Pacholík (trenér) 2, Kylíšek (as. trenéra) 1
ČK: Krakovčík 1, Kylíšek (as. trenéra) 1

1. BFK Frýdlant n. O. (49 ŽK + 2 ČK)
ŽK: Varadi 7, Šafner 5, Literák 4, M. Švrček 4, Prepsl 3, Svatonský 3, Škorik 3, Velička 3, Staněk 2, Hladík 2, Hajnoš 2, Indra 2, Kučera 2, Juříček 1, Kulhánek 1, Papík 1, Šrámek (trenér) 2, Krejčí (trenér) 2
ČK: Literák 1, Varadi 1

FC Velké Meziříčí (27 ŽK + 3 ČK)
ŽK: Karmazín 4, Plichta 4, Šuta 3, Partl 3, Puža 2, Vašíček 2, Štourač 2, Franěk 2, Dolejš 1, Ma. Malata 1, Bílý 1, Smejkal 1, Sysel 1, Lancman 1, Mi. Malata 1, Mucha 1
ČK: Šuta 1, Mucha 1, Partl 1

FK Frýdek-Místek (34 ŽK + 3 ČK)
ŽK: Kovařík 6, Velner 4, Nevřela 3, Martiník 3, Blejchař 3, Vlachovský 3, Konečný 2, Rubý 2, Hykel 1, Burgo 1, Dadak 1, Massaniec 1, Zupko 1, Kostka 1, Pištěk (trenér) 1
ČK: Rubý 1, Martiník 1, Vlachovský 1

MFK Vítkovice (37 ŽK + 3 ČK)
ŽK: Richtár 8, Žák 4, Kebísek 3, Motyčka 3, Raab 3, Raška 2, Květon 2, Tkáč 2, Zouhar 2, Tamajka 1, Němec 1, Hrušovský 1, Bystřičan 1, Mooc 1, Jelen 1, Kovařík 1, Semelka (vedoucí) 2
ČK: Tamajka 1, Richtár 1, Bystřičan 1

SK Hranice (38 ŽK + 3 ČK)
ŽK: Rolinc 7, Tilkeridis 5, Hapal 5, Dittmer 5, Beňa 2, Kundrát 2, Kuchař 2, Markovič 2, Lasovský 1, Jasenský 1, Marek 1, Bezděk 1, Cagaš 1, Cagaš 1, Pančochář 1, Vymětalík 1
ČK: Markovič 1, Jasenský 1, Spurný 1

1. FC Slovácko (33 ŽK + 4 ČK)
ŽK: Vincour 4, Kočí 4, Polášek 4, Kudela 4, Juroška 3, Pernica 2, Porč 2, Merdovič 2, Aldin 1, Velich 1, Pak 1, Šašinka 1, Velecký 1, Youhanna 1, Bartoš 1, Němčický (trenér) 1
ČK: Kočí 1, Juroška 1, Vincour 1, Němčický (trenér) 1

SK Uničov (40 ŽK + 4 ČK)
ŽK: Koutný 6, Ambrozek 5, Saňák 5, Svoboda 4, Bača 3, Krč 3, Javůrek 3, Vichta 2, Kirschbaum 2, Komenda 1, Coufal 1, Vejvoda 1, Hausknecht 1, Sečkář 1, Kvapil 1, Diblík 1
ČK: Javůrek 1, Coufal 1, Krč 1, Uvízl 1

SK Kvítkovice (43 ŽK + 4 ČK)
ŽK: Vychodil 6, Dziuba 6, Kuběna 5, Kiška 5, Rapavý 4, Bala 4, Pernatskyi 3, Gerža 3, Seehof 2, Šidlík 1, Waclawik 1, Konečný 1, Zapalač (trenér) 1, Býma (masér) 1
ČK: Zapalač (trenér) 1, Býma (masér) 1, Dziuba 1, Gerža 1

DIVÁCKÁ NÁVŠTĚVA

TÝM DOMA PRŮMĚR VENKU PRŮMĚR CELKEM PRŮMĚR
1. BFK Frýdlant n. O. 3577/9 397 2309/8 288 5886/17 346
SK Hranice 3451/8 431 1966/9 218 5417/17 318
FK Hodonín 2687/8 335 2014/9 223 4701/17 276
SK HS Kroměříž 2177/8 272 2382/9 264 4559/17 268
FC Baník Ostrava B 2099/9 233 2430/8 303 4529/17 266
FK Frýdek-Místek 2448/9 272 2020/8 252 4468/17 262
ČSK Uherský Brod 2159/9 239 1898/8 237 4097/17 241
FC Hlučín 2712/10 271 1379/7 197 4091/17 240
1. FC Slovácko B 1077/7 153 3016/10 301 4093/17 240
FC Velké Meziříčí 2243/8 280 1716/9 190 3959/17 232
FC Slovan Rosice 1959/8 244 1988/9 220 3947/17 232
FC Slovan Rosice 1959/8 244 1988/9 220 3947/17 232
SK Kvítkovice 1645/8 205 2068/9 229 3813/17 224
SK Uničov 1766/9 196 1781/8 222 3547/17 208
MFK Vítkovice 887/8 110 2342/9 260 3229/17 189
1. SC Znojmo 1089/8 136 2134/9 237 3223/17 189
FK Blansko 1178/9 130 1935/8 241 3123/17 183
FC Trinity Zlín B 955/8 119 1772/9 196 2727/17 160


NEJVYŠŠÍ NÁVŠTĚVA:

1. BFK Frýdlant n. O. – MFK Vítkovice    785 diváků (1. kolo)
Frýdek-Místek – 1. BFK Frýdlant n. O.   712 diváků (10. kolo)
SK Hranice – Baník Ostrava B   680 diváků (8. kolo)
SK Hranice – FK Frýdek-Místek    491 diváků (4. kolo)
1. BFK Frýdlant n. O. – 1. FC Slovácko B   490 diváků (15. kolo)
SK Hranice – Uh. Brod   480 diváků (6. kolo)
FK Hodonín – Sn. Rosice   460 diváků (3. kolo)
FK Hodonín – 1. SC Znojmo   450 diváků (1. kolo)
1. BFK Frýdlant n. O. – Kvítkovice   428 diváků (5. kolo)
SK Hranice – Slovácko B    425 diváků (3. kolo)

NEJNIŽŠÍ NÁVŠTĚVA:

FK Blansko – FC Hlučín   73 diváků (5. kolo)
Vítkovice – Uherský Brod   75 diváků (15. kolo)
FC Slovácko B – Velké Meziříčí   77 diváků (10. kolo)
FC Slovácko B – 1. SC Znojmo     83 diváků (2. kolo)
Vítkovice – SFK Nové Město n. M.   90 diváků (11. kolo)
Vítkovice – FC Zlín B   100 diváků (9. kolo)
FC Zlín B – Vel. Meziříčí   105 diváků (12. kolo)
FC Zlín B – FC Hlučín  105 diváků (15. kolo)
1.SC Znojmo – FC Hlučín   109 diváků (9. kolo)
1.SC Znojmo – SK Kvítkovice   110 diváků (7. kolo)
FC Zlín B – 1. SC Znojmo   110 diváků (8. kolo)
FC Zlín B – Sn. Rosice   110 diváků (10. kolo)
1.SC Znojmo – Hranice   110 diváků (11. kolo)
FK Blansko – Baník Ostrava B   110 diváků (12. kolo)
Kvítkovice – SFK Nové Město n. M.  110 diváků (15. kolo)

CzechEnglish